ÖVRIGT / Diverse / Skål+ 5431754
nr 543 1754
Skål+
Slev, ryssland + Stop, diameter: 27, höjd: 24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 september 2008
kl 17:30:54
200 kr
200 kr
300 kr